Banner

Příčná 227 - Kočička

Historie Historie:

Průběžné informace k uzavření a otevření MŠ Broumov

Jakmile získám informace, předávám je do vašich e-mailů. K dnešnímu dni je známo, že do MŠ nastupují v pondělí 12. 4. 2021 pouze děti s povinným předškolním vzděláváním. Děti nastupují do svých kmenových školek. Před zahájením docházky budou děti testovány stěrem z nosu. Testování bude probíhat 2x týdně (PO a ČT). Jedná se o samotestování - výtěr si provede dítě samo nebo mu ho provede doprovázející rodič. Vyhodnocení zajistí dohlížející zaměstnanec MŠ. Pobyt v MŠ je pro děti bez respirátorů a roušek. Pobyt v MŠ je podmíněn provedením testů a test musí být negativní. Bližší informace po jejich oficiálním obdržení z MŠMT budou přeposlány na vaše e-maily. Taťána Loudová, ředitelka MŠ Broumov

Informace k zápisu

Informace k zápisu

Ve vývěsce na MŠ Příčná 227 najdete informace k zápisu dětí do mateřské školy pro školní rok 2021/2022. Nezapomeňte si domluvit termín před fyzickou návštěvou školky.

Uzavření MŠ Broumov

Uzavření MŠ Broumov

Na základě vládního opatření se uzavírá Mateřská škola Broumov od 1. 3. - 21. 3. 2021 - všechna pracoviště. Zároveň Mateřská škola Broumov, pracoviště Příčná 226(PEJSEK), je hejtmanem Královéhradeckého kraje určena jako zařízení pro vybrané profese - záchranáře, zdravotníky, hasiče, policisty a další. Bližší informace obdržíte během víkendu do svých e-mailů. Bude odesíláno jako hromadná zpráva, tak se podívejte i do spamů apod., kdyby vám nic nedorazilo. Taťána Loudová, ředitelka MŠ Broumov

Uzavření MŠ na základě nařízení vlády???

Uzavření MŠ na základě nařízení vlády???

Vzhledem k tomu, že zatím vláda nerozhodla, zda uzavře mateřské školy nebo ne, nemohu vám sdělit bližší informace, co bude od pondělí 1. 3. 2021. Jakmile budu mít nějaké věrohodné zprávy, budu vás informovat přímo do vašich e-mailů, T. Loudová, ředitelka MŠ Bromov

Vstup do budov  1 dítě = 1 doprovázející osoba

Vstup do budov 1 dítě = 1 doprovázející osoba

Vážení rodiče, vzhledem k novým doporučením a nařízením MŠMT, prosíme, respektujte, aby doba strávená s vaším dítětem v MŠ (šatně), byla co nejkratší. Dále vás prosíme, aby s jedním dítětem či dvěma dětmi do MŠ vstupovala pouze jedna osoba. Pokud to lze zařídit, neberte do budovy ani sourozence. 1 DÍTĚ = 1 OSOBA jako doprovod Děkujeme za pochopení.

Žirafa Žofka

Žirafa Žofka

Žirafa Žofka - logopedické pohádky - odloženo na pátek 5. 3. 2021. Vzhledem k epidemiologické situaci se nebude konat akce ani v náhradním termínu. T. Loudová

Se Sokolem do života

Se Sokolem do života

Ve školním roce 2020/2021 v rámci zlepšení tělesné kondice dětí se budeme účastnit celorepublikového projektu Se Sokolem do života. Každé dítě v MŠ narozené do termínu 31. 12. 2017 dostane sešitek, kde si bude domalovávat splněné úkoly ze cvičení s jednotlivými zvířátky. S nimi tedy bude plnit sportovní disciplíny. Poplatek za sportovní sešitek a celoroční činnost činí pro 1 dítě 20,- Kč. Prosíme, uhraďte ve své školce.

Povinné předškolní vzdělávání 2020/2021

Povinné předškolní vzdělávání 2020/2021

Na základě změn školského zákona, se pro děti narozené v období od 1. 9. 2014 do 31. 8. 2015, již čtvrtým rokem stává poslední rok předškolního vzdělávání povinné. Děti, které do MŠ již docházejí, automaticky přejdou do povinného režimu. Zákonní zástupci dětí, které dosud do MŠ nedocházejí, mají povinnost tyto děti do MŠ přihlásit. Povinné vzdělávání v MŠ Broumov probíhá ve školních dnech od 8:00 do 12:00 hodin.

Akce ve školním roce 2020/2021

Akce ve školním roce 2020/2021

Vážení rodiče, vzhledem k doporučením MŠMT, budou probíhat v MŠ akce, kde se budou setkávat pouze děti z jedné budovy. To znamená, že se nebudou setkávat děti z jednotlivých pracovišť a samozřejmě už vůbec ne s ostatními mateřskými školami. Kulturní programy budou probíhat vždy na jednotlivých pracovištích pro samostatnou budovu nebo si dojdeme do klubu ROK na loutkové divadlo, kde také budou děti pouze z jednoho pracoviště, případně na jiná místa, ale opět pouze z jednoho pracoviště. Věříme, že děti nebudou ochuzeny o pestrý program ve školkách, a snad se nám podaří vše zvládnout.

Sociální pedagog

Sociální pedagog

Mgr. Petra Muzikářová, ukončila pracovní poměr sociálního pedagoga na MŠ Broumov z důvodu nástupu na mateřskou dovolenou a bohužel se nepodařilo sehnat náhradu se stejnou kvalifikací.

Provozovatel

Mateřská škola Broumov
Příčná 227, Nové Město, 550 01 Broumov
IČO: 75013002

Logopedická prevence

MŠMT

Školka Broumov