Banner

Warning: mysqli_num_rows() expects parameter 1 to be mysqli_result, bool given in /www/doc/www.skolkabroumov.cz/www/layout/modules/08-articles/fce.php on line 74

Příčná 226 - Pejsek

Historie Historie:
Celé Česko čte dětem

Celé Česko čte dětem

Celé Česko čte dětem je projekt, který v České republice realizuje obecně prospěšná společnost stejného názvu. Cílem projektu je podpora čtenářské gramotnosti dětí a mládeže, propagace hodnotné literatury a budování rodinných vazeb prostřednictvím čtení.

Se Sokolem do života

Se Sokolem do života

Ve školním roce 2023/2024 pokračujeme v celorepublikovém projektu již 8. ročníku "Se Sokolem do života"(pohybová gramotnost pro předškoláky). Projekt rozvíjí pohybovou gramotnost a učí lásce nejen k pohybu.Projekt Se sokolem do života se zaměřuje na nejmladší generaci - na předškoláky. U této věkové kategorie je důležité, aby si děti osvojily základy pohybových dovedností a mohly je později rozvíjet a zdokonalovat. Rozvoj pohybové gramotnosti patří mezi tyto základní pilíře stejně jako rozvoj řeči, myšlení či poznání.V projektu Se sokolem do života aneb Svět nekončí za vrátky, cvičíme se zvířátky se děti učí vnímat pohyb jako přirozenou součást svého života, a to díky kladné motivaci. Při všech aktivitách je provází postavičky zvířátek. V rámci tohoto projektu si budou všechny děti zlepšovat tělesnou kondici. Každé dítě v MŠ narozené do termínu 31. 12. 2020 dostane dva sešitky, kde si bude domalovávat úkoly a nalepovat samolepky za splněné pohybové aktivity. Na konci školního roku dostanou děti sešitky domů, kde je budou ještě čekat pohybové aktivity s rodiči.

Provozovatel

Mateřská škola Broumov
Příčná 227, Nové Město, 550 01 Broumov
IČO: 75013002

Logopedická prevence

MŠMT

Školka Broumov